Erik Hallgren oljemålning

512979

ERIK HALLGREN (1910-1989): Vågbrytare, Brantevik, signerad E Hallgren samt á tergo signerad och daterad 1989, olja på duk, ca 46x55 cm

Rum 6

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3759225
850
3759145
3759012
750
3758786
700
3758737
650

Slutpris SEK:
850
77 EUR, 89 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.