Erik Hallgren oljemålning

512978

ERIK HALLGREN (1910-1989), Flicka med slutna armar, monogramsignerad samt á tergo signerad och daterad 1989, olja på duk, ca 61 x 50 cm

Rum 2

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3756051
600
3755949
550
3755188
500
3755187

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.