Lennart Rodhe litografi

512977

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1997, 56/150, färglitografi, bildyta ca 21x15 cm

Tavelvagn 1

Lennart Rodhe litografi
Budhistorik (18 bud)
3749462
3749229
3749460
3749229
950
3749458
900

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.