Erik Hallgren oljemålning

512975

ERIK HALLGREN (1910-1989), I tamburen, monogramsignerad samt á tergo signerad E Hallgren och daterad 1984, olja på duk, ca 65 x 54 cm

Rum 5

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3753994
450
3748127
3744344

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.