Erik Hallgren oljemålning

512974

ERIK HALLGREN (1910-1989), Badklädd, signerad E Hallgren, monogramsignerad samt signerad och daterad 1973-74 á tergo, olja på duk, ca 81 x 65 cm

Rum 5

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik

2018-01-13 kl 15:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.