Erik Hallgren oljemålning

512973

ERIK HALLGREN (1910-1989): Vägkrök, signerad E Hallgren, signerad och daterad a tergo 1959, olja på duk, utställningsetikett från Riksförbundet för bildande konst, ca 54 x 65 cm

Rum 6

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3749302
3748902

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.