Byrå 1800-tal nyrokoko

512964

BYRÅ, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, fyra lådor varav den översta med fackinredning, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 105, 94x52 cm, nyckel (1) medföljer

Fanerbortfall, den nedersta lådan saknar lås

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Fanerbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå 1800-tal nyrokoko

Budhistorik (17 bud)
3752550
2 400
3743851
3752549
3743851
1 900
3752548
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.