Gammelgaard Matheisen Soffa Fritz Hansen

512962

NIELS GAMMELGAARD & LARS MATHIESEN, ''Decision'' soffa, Pelikan Design, Fritz Hansen, bestående av sex sektioner, klädsel av syntettextil, sitthöjd ca 38 cm, höjd ca 74 cm, 410x65 cm

Bruksslitage, några repor i fabriken till undersidan, troligen senare klädsel vilket är något solblekt och lägats ställvis

Möbler, Soffor

Rum 11

Budhistorik

2018-01-11 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.