Saga Mink

512955

PÄLS, Saga mink, helryckt, stl. 40/42, längd 115 cm

Skador samt lagningar i foder

Fashion

Saga Mink

Budhistorik (1 bud)

3747953
2018-01-11 18:43:39

2018-01-11 kl 19:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.