Ludvig Löfgren glasvas

512947

LUDVIG LÖFGREN, vas, Kosta Boda, signerad och numrerad, 7040820, höjd ca 41 cm

Glas, Konstglas

Rum 12

Ludvig Löfgren glasvas

Budhistorik (23 bud)
3748759
1 600
3749044
3748759
1 400
3749043
1 300
3748759

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.