Oidentifierad konstnär stilleben

512946

OIDENTIFIERAD KONSTNAR (1800-tal): Stilleben med frukter, olja på duk, ca 34x41 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Budhistorik (43 bud)
3749760
5 400
3749753
5 200
3749744
5 000
3749742
4 800
3749743
4 800

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.