Eldhundar 1800-tal

512945

ELDHUNDAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld brons och patinerad gulmetall, dekor i form av ymnighetshorn, höjd ca 32 cm

Ett löst bakstycke, bakstycken senare

Diverse

Eldhundar 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
3750065
8 600
3750061
8 400
3750063
8 400
3750061
8 200
3750049
8 000

Slutpris SEK:
8 600
782 EUR, 903 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.