Bates Homeless graffiti

512943

BATES, (född 1973), "Homeless / Hope Bates" graffiti på duk, spray och airbrush, 89x116 cm, signerad och daterad 2011

Bates Homeless graffiti

Budhistorik (6 bud)
3747732
3744777
3740547
3739719
3739718
650

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.