Michelangelo Meucci

512941

MICHELANGELO MEUCCI (Florence, 1840-1809): (2) Stilleben med fåglar, signerade M Meucci, olja på pannå, oval ca 49x39 cm

Oramade

Konst, Äldre måleri

Michelangelo Meucci

Budhistorik (10 bud)
3748047
4 600
3747810
3747808
3 800
3743530
3 600
3739628

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.