Sabino Ojero De Romarate olja

512940

SABINO OJERO DE ROMARATE, Kvinna i stol, signerad, olja på duk, ca 39x29 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Sabino Ojero De Romarate olja

Budhistorik (9 bud)
3747817
2 400
3747812
3747809
1 800
3747209
1 700
3747208
1 300

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.