Birger Birger Ericson oljemålning

512936

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Flicka i tonåren, signerad Birger, olja på pannå, ca 65x54 cm

Rum 2

Budhistorik (47 bud)
3747896
10 500
3747886
10 000
3747895
10 000
3747886
9 800
3747889
9 600

Slutpris SEK:
10 500
954 EUR, 1 103 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.