Tage Ahlm oljemålning

512931

TAGE AHLM (1900-tal): Vinterlandskap, signerad T. Ahlm, olja på pannå, ca 50x67 cm

Konst, Äldre måleri

Tage Ahlm oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3746122
2018-01-10 15:03:54

2018-01-11 kl 20:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.