Fritz Kärfve oljemålning

512929

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Strandbild från Österlen, signerad F. Kärfve, olja på duk, ca 55x75 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fritz Kärfve oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3747287
3747424
3747287
1 900
3747420
1 800
3747287
1 600

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.