CLAESSON KOIVISTO RUNE Barbord Cornflake

512924

CLAESSON KOIVISTO RUNE, Barbord, ''Cornflake'' vit laminerat skiva med metall ben, höjd ca 110, 180x70 cm

Bruksslitage, några mindre märken och repor

Möbler, Matbord, Design

Rum 10

Budhistorik (7 bud)
3746672
3742185
550
3741713
500
3738670
450
3738218

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.