Bokskåp Jugend valnöt

512921

BOKSKÅP, fanerat i valnöt, 1900-talets början, jugend, överstycke med glasdörrar och bakomliggande hyllinredning, två lådor, skuren dekor av blommor, understycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning, skuren dekor av växtslingor, beslag i mässing, höjd ca 251, 122x45 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre retuscher, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Bokskåp Jugend valnöt

Budhistorik (15 bud)
3754252
7 400
3754636
7 200
3754252
6 400
3754631
6 200
3754252
5 200

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.