Etagere / hylla senempire

512918

ETAGERE, pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, senempire, sockel med dekor av bård med pärlbrodyr, ca 106, 70x23 cm

Fläckar, smärre fanerskador

Möbler, Hyllor

Rum 21

Etagere / hylla senempire

Budhistorik (22 bud)
3753704
3753706
1 900
3753704
1 800
3753679
1 700
3753679
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.