Tristram Ellis "Venice by sunrise"

512917

TRISTRAM ELLIS (England, 1844-1922): "Venice by sunrise", signerad och daterad Tristram Ellis 1912, akvarell, ca 11x52 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Tristram Ellis

Budhistorik (5 bud)
3747589
850
3746812
3739249
650
3739248
450
3738417

Slutpris SEK:
850
77 EUR, 89 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.