Olle Svanlund oljemålning

512916

OLLE SVANLUND (1909-1966): Abstrakt komposition, signerad och daterad Olle Svanlund -66, olja på pannå, ca 42x35 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Olle Svanlund oljemålning
Budhistorik (7 bud)
3747266
1 300
3747374
1 300
3747266
3747373
3747266

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.