F Andrew Durnford A Fresh Breeze

512915

F. ANDREW DURNFORD (England, 1800-tal ): "A Fresh Breeze", akvarell, marint motiv, a tergo betitlad och signerad, ca 16x24 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (6 bud)
3746133
650
3746131
500
3746130
450
3746067
3744860

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.