Ljusstakar i silver

512912

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar 1920/30-tal, rokokostil, fylld botten, höjd 17 cm

Silver

Ljusstakar i silver

Budhistorik (7 bud)
3747234
3747232
950
3747231
900
3746821
850
3746769

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.