Hans Kajtorp (1916-1991) oljemålning

512910

HANS KAJTORP (1916-1991), "Lampan och solrosen", olja på pannå, signerad Hans Kajtorp, daterad a tergo 87, 85 x 122 cm

Smärre ytskador

Rum 2

Budhistorik (2 bud)

3747777
3739002

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.