Erling Ärlingsson (1904-1982)

512909

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Vy från Rudsviken, monogramsignerad EÄ, daterad a tergo -62, olja på pannå, ca 46x61 cm

Smärre slitage

Rum 2

Erling Ärlingsson (1904-1982)

Budhistorik (23 bud)
3748021
6 600
3748015
6 400
3748019
6 200
3748015
6 000
3748018
5 800

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.