Thomas Holm oljemålning

512908

THOMAS HOLM (född 1957): Komposition med landskap i rutfält, olja på duk, oramad, 120 x 150 cm

Repor, ytsmuts

Baltzarsgatan 6, Malmö

Thomas Holm oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3747000
2018-01-11 02:18:22

2018-01-11 kl 20:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.