Porträtt av en dam 1920-tal

512907

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920-tal): Porträtt av en dam, otydligt signerad, daterad 1928, akvarell, 65x53 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Porträtt av en dam 1920-tal

Budhistorik (19 bud)
3748238
4 400
3748239
4 400
3748238
4 200
3748232
3748222
3 800

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.