Rokokostolar

512898

STOLAR, 4 st, rokoko, 17/1800-tal, stomme i björk med skuren dekor, genombruten rygg med flätad rotting, kopplade ben, stoppad sits klädd i tagel, sitthöjd ca 46 cm

Nytapetserade, repor, skador i rottingen

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Rokokostolar

Budhistorik (2 bud)

3747591
3747590

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.