Tom Moore 3 serigrafier

512897

TOM MOORE (född 1961) (3), Elvis, färgserigrafier, signerade Tom Moore, numrerade 318/490, ca 64x91 cm

Tom Moore 3 serigrafier

Budhistorik (1 bud)

3747378
2018-01-11 11:39:01

2018-01-11 kl 21:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.