Lennart Jirlow

512882

LENNART JIRLOW (född 1936): Kurtis i trädgård, signerad L Jirlow, 11/450, färglitografi, bildmått 42x34,5 cm;

Fack 18

Lennart Jirlow
Budhistorik (13 bud)
3747318
2 600
3747311
2 400
3747135
3747310
3747135

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.