Carl Fagerlund Orrefors

512881

CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, signerad Orrefors RD 1323, blåtonat glas, totalhöjd ca 38 cm

Botten med repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Carl Fagerlund Orrefors

Budhistorik (23 bud)
3748161
2 800
3747844
2 600
3748159
2 600
3747844
3748157

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.