Gunnar Torhamn oljemålning

512876

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Odalisk, signerad och daterad Torhamn - 26 (inristad signatur), olja på duk, ca 32x40 cm; även målning på baksidan

torrspricka

Kundcenter

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3747842
10 000
3744781
9 400
3740296
9 200
3739473
9 000
3738552
8 000

Slutpris SEK:
10 000
909 EUR, 1 050 USD
Utropspris SEK:
23 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.