Mathsson Hein Superellips bord

512874

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, ''Superellips'', fanérat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, med en kabelgenomföring, höjd ca 69,5, 260x130 cm

Bruksslitage, några fanéeringsskador, stötmärken och märken

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 10

Budhistorik (4 bud)

3748046
3748040
1 300
3746572
3744109

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.