Karmstolar 1 par 1900-talets början jugend

512873

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, mahgony, klädsel i brunt konstläder, sitthöjd ca 45 cm, enligt uppgifter formgivna av Ferdinand Boberg

Slitage, märken, repor, en skada till en av armarna

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (10 bud)
3747254
3 200
3747095
3747253
3747095
2 800
3747250
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.