Soffbord Lammhults

512872

SOFFBORD, Johannes Foersom & Peter Hiort-Lorenzen, modell Newport, fanérat i masurbjörk, Lammhults möbler, stämplat och daterat 1989, höjd ca 52, 110x110 cm

Slitage, några mindre repor, vattenskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord Lammhults

Budhistorik (1 bud)

3744055
2018-01-08 21:28:11

2018-01-11 kl 12:35
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.