Fåtöljer 1900-talets mitt betsat bok

512870

FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets mitt, betsat bok, klädd i grönt tyg, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, repor, märken och fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (4 bud)

3748121
450
3747291
3747215
3746557

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.