Göran Malmvall KA72 skåp 1 par Karl Andersson

512869

GÖRAN MALMVALL, ''KA72'' skåp, 1 par, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut, trälamell med röd lackering, förnicklade beslag, höjd ca 85 cm, 80x35 cm

Ställvis mindre förlust av färg, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 9

Budhistorik (8 bud)
3747261
650
3747296
600
3747261
550
3747295
500
3747261
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.