Soffbord 1900-talets slut

512868

SOFFBORD, 1900-talets slut, stomme i förkromad metall och mässing, skiva i glas, höjd ca 46, 130x66 cm

Några mindre repor och märken, en mindre nagg vid kanten av skivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord 1900-talets slut

Budhistorik (30 bud)
3748291
3 200
3748285
3748257
2 800
3748281
2 800
3748257
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.