Edward Arden

512865

EDWARD ARDEN (TUCKER, c.1847-1910): Kustbild med andrare med hund, signerad och daterad 1885, akvarell, ca 37x49 cm

Edward Arden

Budhistorik (16 bud)
3747545
1 800
3747105
1 700
3747544
1 700
3747105
1 600
3747543

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.