Bordslampa Josef Frank

512864

JOSEF FRANK, bordslampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2388, mässing och grönt skinn, textilskärm, höjd 50 cm

Skärm med fläckar och skador, fot med smärre slitage och repor

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 5

Bordslampa Josef Frank

Budhistorik (28 bud)
3747542
5 400
3745670
5 200
3745708
5 000
3745670
4 600
3744102
4 400

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.