Asko Classio

512861

SOFFA, "Classio", 1980/90-tal, Asko. Svart läderklädsel, metallbas, bär tillverkarens etikett, höjd ca 74, bredd 146 och djup 80 cm

Ställvis smärre slitage och små märken. En brusten söm.

Möbler, Soffor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Asko Classio

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3747412
150
3747411
40
3747410
35
3747406
30

Slutpris EUR:
150
1 535 SEK, 175 USD
Utropspris EUR: