Asko Classio fåtöljer

512859

FÅTÖLJER, 1 par, "Classio", modell 8283, 1980/90-tal, tillverkade av Asko, svart läderklädsel, metallbas, tillverkaretikett, höjd 73, bredd 80, djup 80 cm

Ställvis smärre slitage och små märken.

Möbler, Fåtöljer, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Asko Classio fåtöljer

Budhistorik (17 bud)
Bud EUR
3747276
310
3742085
260
3742085
240
3746883
220
3742085
200

Slutpris EUR:
310
3 173 SEK, 363 USD
Utropspris EUR:
200