Göran Gimdal

512858

GÖRAN GIMDAL, mapp, innehållande 20 serigrafier, signerade samt numrerade, ca 30x40 cm, Edition Gelleri Uddenberg

Geijersgatan 14, Göteborg

Göran Gimdal

Budhistorik (14 bud)
3757679
1 300
3757671
3757678
3757671
3757577

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.