Gunnar Löberg oljemålning

512856

GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Lada med hässjor, signerad och daterad G Löberg -28, olja på duk, 46,5x62 cm

Tavelvagn 2

Gunnar Löberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3739069
750
3743843
700
3739069
500
3743842
450
3739069

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.