Anders Fogelin färglitografi

512854

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Hospital San Pablo, färglitografi, signerad i blyerts av konstnärens änka "Anders Fogelin / intygar Evy Låås", numrerad 18/90 ex, motivstorlek ca 24x24 cm, enligt uppgift konstnärens sista litografi, vars tryckning ej hann avslutas innan han avled

Geijersgatan 14, Göteborg

Anders Fogelin färglitografi
Budhistorik

2018-01-11 kl 13:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.