Med signerade linoleumsnitt av S. Ehrén

512847

ASBJÖRNSEN, (P. CHR.) - MOE, (L.), o.a. Brudprovaren. Erotiska folksagor från Norge. Urval och inledning Oddbjørg Høgseth. Svenskt förord B. af Klintberg. Stockholm 1978, nr 273 av 360
Folio. 18 signerade linoleumsnitt S. Ehrén.
.

Ändringar/tillägg
Bruksslitage

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

Budhistorik (3 bud)

3746250
3746219
3744764

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.