Käthe Kollwitz etsning

512846

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): ''Mütter'', etsning, osignerad, stämpelmärkt A V D Becke Kunstverlag Berlin-Halensee, grafiskt blad, 58x68 cm

Fack 33

Käthe Kollwitz etsning

Budhistorik (11 bud)
3747457
3747214
1 900
3746689
1 800
3746670
1 600
3746668

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.