Charles Roka oljemålning

512845

CHARLES ROKA (1912-1999): Skönhet, signerad, olja på duk, ca 81x65 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (22 bud)
Bud EUR
3747260
2 100
3747262
2 100
3747260
3747255
1 950
3747255
1 900

Slutpris EUR:
2 100
23 128 SEK, 2 255 USD
Utropspris EUR: